Puratos Online Market ile Siparişlerinizi Kolaylaştırın

PURATOS ONLİNE MARKET İLE SİPARİŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

16 Tem 2020

Blog

Puratos Online Market ile Siparişlerinizi Kolaylaştırın

Puratos pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerinde hammadde satışında Türkiye’nin sektördeki online e-ticaret platformu projesini hayata geçirdi.

Müşterilerimizin beklentilerini ve gereksinimlerini daha iyi karşılama hedefi doğrultusunda Puratos Online Market sitemizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Hem mobil hem masaüstü sürümleri için geliştirilmiş menüsüyle kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Puratos Online Market sitemizde birçok farklı ürüne ulaşabilir ve rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Puratos Türkiye dijital platformlarda da büyümeye devam ediyor!

Site üzerinden sepet oluşturan ziyaretçilerimizi, mail yoluyla ilgili satış ekimize yönlendiriyoruz. Satış ekibimiz mail içeriğinde bulunan iletişim bilgileri ve ürün bilgileriyle bayilerimiz aracılığıyla talep edilen ürünleri müşterilerimizle buluşturuyor. Sektör çalışanlarının sipariş işlemleri dijital çözmümüzle artık çok daha kolay.

Siparişlerinizi online marketimizden verebilirsiniz. market.puratos.com.tr

Puratos Online Market online olarak sipariş talebinin oluşturulduğu bir platformdur. İnternet sitemiz üzerinden doğrudan satış yapılmamaktadır. Sipariş taleplerinizi bulunduğunuz adrese en yakın Puratos yetkili distribütörlerine iletilir. Yetkili distribütörlerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek, sipariş ettiğiniz ürünler 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır. İnternet sitemizde sipariş talebinizi oluştururken herhangi bir ödeme alınmamaktadır.