Yazın Enerjisini Keşfedin!

MANGO ESİNTİLİ LEZZETLERLE YAZA HAREKET KAT!  

Yazın enerjisini keşfedin! Havalar ısındıkça tarifleriniz canlanıyor. Yazın ilhamı ve birinci sınıf malzemelerle mutfağınıza tazelik geliyor.

Geleneksel kekler ve tatlılar yerini daha hafif seçeneklere bırakıyor. Evinizde ve işletmenizde yaz günlerinizi renklendirecek leziz ve ferah tatlar için yaz esintili tariflerimizi deneyin.

Lezzetlerinizle bu yaza damga vurmaya hazır mısınız?

28 Haziran - 31 Temmuz tarihleri arasında mangolu katlı pasta reçetesi ürünlerimizde size özel %10 oranında indirimden yararlanın.

 

MANGOLU TARİFLERİMİZE GÖZ ATIN

Tarifi 19.yüzyıla dayanan ve çok sevilen mangolu katlı pasta reçetelerimizden dilediğinizi evinizde veya iş yerinizde Puratos'un üstün kaliteli malzemeleriyle deneyin.

DAHA SAĞLIKLI SEÇENEKLER, AYNI MUHTEŞEM LEZZET

Taste Tomorrow (Yarının Tatları) anketine göre tüketicilerin %62'si tüketim sıklıklarını değiştirmemek adına daha sağlıklı pastacılık ürünlerine yöneliyor. Bu sebeple sizlere Puratos'un üstün kalitesi ve lezzetinden ödün vermeden daha sağlıklı içerikler ve ürünler sunuyoruz. Sizler de bu kapsamda Tegral Satin Cream Cake ve Ambiante ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

PASTACILIK ALANINDA DİĞER PROFESYONELLERİN SÖYLEDİKLERİ:

Bir pastacı şefi olarak, mevsimler değiştikçe öne çıkardığımız ürünleri farklılaştırmamızın çok önemli olduğunu öğrendim.İster yazın serinletici meyveli turtalar, ister sonbaharda sıcak balkabaklı baharatlı ikramlar olsun, bu mevsimsel lezzetler müşterilerimiz için heyecan ve istek yaratarak genel deneyimlerini artırıyor.

Martha Jan - Pasta Şefi

Pastry chef closeup working on tempering chocolate on marble table

Yazın, yeni ürünlerimizi tanıtmak için en uygun zaman olduğunu fark ettim. Ürün seçeneklerimiz yazın güneşli günlerini yaşamak için özenle hazırlanmış canlandırıcı tatlar içerir. Bu mevsimsel tatlar sadece damak tadına hitap etmekle kalmıyor, aynı zamanda ziyaretçilerimiz için kalıcı anılar yaşatıyor.

Pastry chef closeup working on tempering chocolate on marble table

Étienne Lefèvre - Çikolata Ustası