İnovasyon

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri değiştikçe müşterilerimizin ihtiyaçları da değişir. Bu nedenle, sürekli inovasyona dayalı bir süreçle bu değişiklikleri öngörmeye ve bunlara yanıt vermeye adanmış durumdayız.

Zorluklara birlikte göğüs germe

Müşterilerimizin her neye ihtiyacı varsa tecrübemiz sayesinde, bu zorlukları verimliliğe dönüştürecek bir yöntemle çalışıyoruz. İster mevcut ürünlerinizin tadı, dokusu, raf ömrü veya besin değerinde geliştirme olsun, ister yeni ürünler ve konseptler geliştirme olsun, alanında uzman ekiplerimiz her zaman size destek olmak için hizmetinizde.

Yeni fikirleriniz için güvenilir ortağınız olarak, dünya genelinde 30’dan fazla patentli ürün grubuna yönelik çalışanı, 40’dan fazla araştırma merkezi bulunan, 800’ü aşkın araştırmacı, gıda teknisyeni ve teknik danışmandan oluşan bir ağa sahibiz. İnovasyonu besleyen Ar-Ge’ye ciromuzun %2,5’ini yatırıyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, yaptığımız her şeyin kalbinde olan güvene dayanır. Tüm değerlerimizin özünde yer alan güven, yeni fikirler için güvenilir ortaklar olmamızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi

Puratos'u keşfet