Deli Cheesecake

Üç aşamada hazırlama kolaylığı sağlayan Deli Cheesecake ile chessecake yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Cheesecake yapmanın yanı sıra kurabiyelerden keklere kadar farklı uygulamalarda kullanılabilen Deli cheesecake, ürün portföyünüze zenginlik katar.

  • Gerçek peynir lezzeti
  • Kullanıma hazır ve kullanımı kolay
  • Farklı reçete alternatifleri
  • Donmaya, çözünmeye ve pişmeye dayanıklı
  • Standart ürün
Product code: 1785ef8f-19e5-3692-bd80-5bc9eeb64930
Müşteri avantajları
  • Kullanıma hazır
  • Farklılık yaratan lezzet
  • %40 peynir oranı
Tüketici avantajları
  • Popüler lezzet

Tüketiciler, özgün yemek tariflerinin tadına ve yeni yiyecek kültürlerinin eşsiz deneyimlerine bayılıyor. Orijinal limonlu turta, otantik New York usulü cheesecake ve gerçek Dulce de Leche çok popüler. Bu otantik tarifler, zaman, beceri ve uzmanlık gerektirir, ancak doğru yapıldıklarında gerçekten karşı konulmaz lezzetlerdir.

İçindekiler

Krem peynir ( % 40) ( pastörize inek SÜTÜ, asitlik düzenliyici , tuzl, su, glikoz şurubu, şeker, bitkisel yağ (palm) modifiye nişasta (E 1442), YUMURTA beyazı tozu, kıvam verici (mikrokristalin selüloz (E460i), karboksi metil selüloz (E466), ksantan gam (E415)), asit (laktik asit (E270)), doğal peynir aroma vericisi, emülgatör (yağ asitlerinin mono- ve digliseridleri (E471)), koruyucu (potasyum sorbat (E202)), tuz, antioksidan (tokoferolce zengin ekstrakt (E306), biberiye ekstraktı (E392)), stabilizör (sodyum polifosfat (E452i)), doğal limon aroma vericisi

İlgili ürünleri keşfedin

Chantypak

Son derece pürüzsüz, kolay yayılabilen ve hava kabarcığı bulunmayan Chantypak bitkisel sıvı şanti, renk kaybı ve çatlama olmadan pasta çeşitlerinde rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca eşsiz lezzeti ayesinde ürünleriniz çok daha lezzetli hale gelir.

Acti-Fresh PY16

Acti-Fresh, keklerde yumuşaklık, nemlilik ve ufalanma gibi özellikleri iyileştirerek ürünün daha uzun süre taze kalmasını sağlayan E kodu içereyen enzim karışımıdır.

Acti-Fresh PO14

Acti-Fresh, keklerde yumuşaklık, nemlilik ve ufalanma gibi özellikleri iyileştirerek ürünün daha uzun süre taze kalmasını sağlayan enzim ve emülgatör karışımı.

Vivafil Vişne

Yüksek meyve oranı içeren vişneli pastacılık dolgusu

İletişim

Ürünlerimiz ve iş süreçlerinize uygun çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hizmetlerimiz

Puratos, dünya çapında pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerine kaliteli ürünler ve çözümler sunar.

Daha fazla bilgi