Belcolade: Gerçek Belçika Çikolatası

Gerçek, Belçika çikolatası

Kakao, besleyici ve enerji verici özellikleri ile birlikte aynı zamanda doğal bir magnezyum kaynağıdır. Puratos, bu doğal güç deposu malzemeyi kullanarak Belcolade adı ile gerçek Belçika çikolatasını üretiyor. En iyi hammaddeleri seçen Puratos, her şeyden önce kalite ve lezzet üzerine odaklanır. Çikolata, son derece büyük bir zevktir ve pastacılıkta ve tatlı unlu mamullerde kullanılan en popüler lezzetlerden biridir

Çikolata uzmanları

Çikolata çeşitlerinden biri, enfes lezzetlerde bir dizi çikolata sunan 'Belcolade Origins'tir. Her bir Belcolade Origins çikolatası, yetiştirildikleri bölgeler arasındaki farkları yansıtan ve birbirinden farklılık gösteren özenle seçilmiş kakao çekirdeklerinden üretilir. Örneğin, Belcolade Origins Vietnam 73, %73 kakao içeriği olan bir bitter çikolatadır. Asya'nın 'Küçük Venedik'i olarak bilinen Vietnam'ın Mekong deltasında yetiştirilen Trinitario kakao çekirdeklerinden üretilir. Bu çikolata, ağızda beklenmedik bir tat bırakır: Turunçgil, odunsu ve tütün dokunuşları ile zenginleştirilmiş belirgin bir asitli kakao tadı.

Daha yüksek getiri

Vietnam'da, Ben Tre şehrindeki platformumuz sayesinde çiftçilerle yakından çalışma fırsatı buluyoruz. Burada, bilimsel tarım uzmanlarımız, üretkenlik ve kaliteyi artırmak için çiftçilere eşlik ediyor. Bu birliktelik ise daha yüksek getirilerin elde edilmesini sağlıyor. Kabuklar, hem kalite hem de izlenebilirlik üzerinde tam kontrol sağladığımız hasat sonrası merkezimizde işleme alınır. Belcolade Origins Vietnam 73, Kakao İzinde adlı programımız ile elde edilen kakaodan yapılan ilk çikolatadır.

Fırsatlardan yararlanın

İşte Belcolade'in size sundukları:

  • Tüm ürün çeşitleri için istisnai ve diğerlerinden ayrılan lezzet profilleri 
  • Otantik Belçika havası 
  • Sürekli yenilik 
  • Yalnızca profesyonellerin yakalayabileceği bir kalite 
  • Bitter, sütlü ve beyaz çikolataların birbiriyle bütünleşmiş hali 
  • Özel kökenli çikolatalardan oluşan seçkin çeşitler                                                                                                                                                                                                                                   Belcolade çikolatasının zengin tadını kendiniz deneyimlemek ister misiniz? Öyleyse Belcolade ile yapabileceğiniz muhteşem reçeteleri keşfetmeye ne dersiniz?

İletişim

Ürünlerimiz ve iş süreçlerinize uygun çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hizmetlerimiz

Puratos, dünya çapında pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerine kaliteli ürünler ve çözümler sunar.

Daha fazla bilgi