Taze Kekler İçin Acti-Fresh

Kekler İçin Acti-Fresh

Puratos kek endüstrisindeki büyük sorunlardan birine daha çözüm sunuyor! Taste Tomorrow araştırmamız tazeliğin, kek ürünlerini değerlendirirken tüketici memnuniyetinde bir numaralı kriter olduğunu gösteriyor.

Ürünü bir kez beğenen tüketici aynı üründen bir çok kez almak isteyecektir. Fakat paketli bir kekin ikinci kez tüketimi günler, haftalar hatta aylar sonra olabilir. Bu demektir ki bir kekin raf ömrü boyunca tazeliğini, ve lezzetini koruması oldukça önemli. Ürünlerinizi tekrar tekrar tercih eden müşterilerinizi mutlu etmek de bizim için önemli... Tekrar tercih edilmenizi sağlayacak çözümler sunabilmek için ürünlerinizi geliştirirken karşılaştınız sorunların üstesinden gelmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tazelik de bunlardan biri…

Taze Olmayan Kuru Ürünlere Veda Edin !

Acti-Fresh, keklerde tazeliğe etki eden toz formda bir bileşendir. Tazeliği sağlayan parametrelere olumlu etkisi kanıtlanmıştır.

Bunlar; yumuşaklık, nemlilik, bütünlük/ufalanmama ve formunu korumadır. Acti-Fresh keklerinizin tazeliğinin gelişmesini ve daha uzun süre taze kalmasını sağlar. İlk günden itibaren keklerinizin tazeliğini artıran ve birkaç hafta hatta aylar sonra bile tam tazeliğini garanti eden enzimler ve emülgatör teknolojisine dayalı yenilikçi bir çözümdür.

Sonuç: Geliştirilmiş yumuşaklık, daha fazla raf ömrü ve daha fazla müşteri memnuniyeti... Bu, ürün kalitenizi artırmanıza, keklerinizin coğrafi dağılımını genişletmenize, iadelerinizi azaltmanıza ve karınızı iyileştirmenize olanak sağlar. Yapılan testler, tüketicilerin Acti-Fresh'in keklere entegre edildiğinde, kekin tazeliğinde anında hissedilebilir fark yarattığını kanıtlıyor.

Keklerde Tazelik Laboratuvarı

Puratos'ta keklerimizin tazeliğini çok ciddiye alıyoruz.!

İletişim

Ürünlerimiz ve iş süreçlerinize uygun çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hizmetlerimiz

Puratos, dünya çapında pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerine kaliteli ürünler ve çözümler sunar.

Daha fazla bilgi