Tam Tahıllı ve Buğdaylı Ekmek

Tahıllı ekmekler :

İki veya daha fazla tahıl türü ile hazırlanmış ekmek türüdür. Kullanılan tahıllar arasında arpa, keten, darı, yulaf, buğday ve diğer buğday unu yer alır. Bazı çeşitler, keten tohumu, kinoa, kabak çekirdeği ve ayçiçeği çekirdeği içerir.

Tam buğday ekmeği veya kepek ekmeği, kısmen veya tamamen buğday tanelerinden kısmen veya tamamen öğütülen un kullanılarak yapılan bir ekmek türüdür.

Kullanabileceğiniz Puratos ürünleri

O-tentic Durum

Ekşi maya teknolojisine dayalı aktif ekmekçilik bileşeni olan O-tentic Durum, kullanımı kolaylığı ve Durum buğdayından gelen doğal içeriğiyle mükemmel lezzette geleneksel ekmeklerin yapımı için yanınızdan ayıramayacağınız çözüm ortağınızdır.

Sapore Othello

Çavdar, buğday ve tahıllı ekmeklerinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Othello doğal toz çavdar ekşisi, öne çıkan malt aromasıyla ekmeğinizin lezzetine lezzet katıyor.

Sapore Salome

Çavdar, buğday ve tahıllı ekmeklerinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Salome doğal sıvı çavdar ekşisinin öne çıkan hafif tatlımsı lezzeti sayesinde ekmeğiniz çok daha lezzetli hale geliyor.

Sapore Aroldo

Çavdar, buğday ve tahıllı ekmeklerinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Aroldo doğal sıvı çavdar ekşisi, ekmeğinizin lezzetine lezzet katıyor.

Tegral Puravita Multigrain

6 tahıl ve taneli, çavdar unlu, yüksek lifli, doğal ekşi hamur içeren ekmek miksi.

Softgrain Multigrain

Tam taneli ekmek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Softgrain Multigrain sıvı ekşi hamur içinde pişirilmiş tahıl taneleri sayesinde normal hamurunuzla özel ekmekler yaratma fırsatı sunar.

Softgrain Sprouted Rye (Filizlendirilmiş çavdar)

Tahılların suda bekletilerek filizlenmesi aşaması, tahıllarda bulunan değerli besinlerden daha iyi yararlanmamızı sağlar.

Tegral Siebenfelder

Yüksek kaliteli tahıllı Alman ekmeği miksi.