Puratos Hakkında

Hakkımızda

Puratos, küresel, müşteri odaklı bir organizasyon ve sıkı sıkıya bağlı bir aile şirketidir.

Keşfet

Değerlerimiz

Değerlerimiz, yaptığımız her şeyin kalbinde olan güvene dayanır. Tüm değerlerimizin özünde yer alan güven, yeni fikirler için güvenilir ortaklar olmamızı sağlıyor.

Keşfet

Taahhütlerimiz

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz sürekli besin değerlerini optimize etmeyi amaçlarken sosyal sorumluluk faliyetlerimiz gelecek nesile yatırıma dayalıdır.

Keşfet

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız, yetenekleri ve tutkularıyla yönlendirilir. Puratos'da şirket değerlerimizi ve çalışma prensiplerimizi harmanlayarak kendi sihrinizi yaratabilirsiniz.

Keşfet

Tarihçemiz

Puratos 100 yaşında! 100 yıl boyunca yenilik tutkusu ve yaptığımız her şeyi sürekli iyileştirme isteğiyle hareket ettik.

Keşfet

Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılandırma Fonu

Puratos Türkiye olarak hayata geçirdiğimiz “Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu” ile dayanışmanın bir parçası oluyor ve depremden etkilenen bölgelerdeki yerel ekmekçilik ve pastacılık işletmelerinin yeniden ayağı kalmasına katkı sağlıyoruz.

Keşfet

PURATOS’TAN PROFESYONELLERE ÖZEL DEMO DENEYİMİ

‘Food Innovation for Good’ yani ‘İyilik İçin Gıda İnovasyonu’ sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm faydanın iyiliğe aktarılması için çabalıyoruz. Eğitim meraklılarını da bizlerle bu iyiliği paylaşmaya davet ediyoruz.

Keşfet

Puratos'u keşfedin

Puratos, ekmekçilik, pastacılık ve çikolata sektörlerinde artizan, endüstriyel, perakende ve yiyecek sektöründeki müşterileri için yenilikçi bir ürün yelpazesine sahip ve uygulama uzmanlığı sunan uluslararası bir gruptur.