İnsan Kaynakları

ezffzef

Dünya genelindeki 68 iştirakte 7800'in üzerinde çalışanıyla - 2012 ile 2016 yılları arasında personel sayımızda% 30'luk bir artış yaşadık - Puratos sizi büyüyen küresel ekibimize katılmaya davet ediyor. Geliştirme hedeflerimize ulaşmamızı sağlamak için 2020’de 9000 Puratos çalışanı öngörüyoruz.

Puratos’da çalışmak

Çalışanlarımız, yetenekleri ve tutkularıyla yönlendirilir. Puratos'da şirket değerlerimizi ve çalışma prensiplerimizi harmanlayarak kendi sihrinizi yaratabilirsiniz.

Kariyer planlaması

Puratos olarak iç ve dış ağlar vasıtasıyla bilgi paylaşımını, en iyi uygulamaları, yenilikleri uygulayarak hızlı kazanımlardan ziyade uzun vadeli hedeflere inanmaktayız.

Kurum içi Puratos Üniversite’mizde her çalışanımız kendi eğitim programını uygular. Bu hem teknik konuları hem de kişisel gelişimi kapsamaktadır. Hedefimiz, gelecekteki liderlerimizi Puratos kültürüyle harmanlanmış "Yeni fikirler için güvenilir ortaklar" olarak yetiştirmek. Her uzman bir yönetici olmak istemediğinden, kariyer gelişimini sağlamak için uzmanların daha fazla sorumluluk almasını sağlayan bir kariyer programı geliştirdik. Her düzeydeki gelişim için - hem uzmanlar hem de yöneticiler için - tanımlanmış bir uzmanlaştırma programımız bulunuyor.

Puratos yolculuğu

Puratos'daki öğrenme yolculuğunuz, işe başladığınız ilk gün “Puratos Yolculuğuna Hoşgeldiniz” programıyla başlar.

Bu programın ilk 6 ayında, şirketimizin geçmişi, kültürü, ürünleri, müşteri ve tüketici yaklaşımımız ile sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız tanıtılır. Tanışma toplantılarınızda Puratos'da deneyimli bir mentor programa eşlik eder.

İnsanlar fark yaratır

Vizyon ve misyonumuz ışığında, Puratos'ta çalışanlarımızın üstün başarısının sonuç olarak grubumuzun başarısını getireceğine inanıyoruz. Çalışanlarımızın farklı geçmişleri, deneyimleri, bilgi, beceri ve düşüncelerinin, gittikçe daha güçlü bir küresel organizasyon yaratmamıza yardımcı olacağına sarsılmaz bir inancımız var.

Hakkımızda

Puratos, küresel, müşteri odaklı bir organizasyon ve sıkı sıkıya bağlı bir aile şirketidir.

Daha fazla bilgi

Puratos'u keşfet