İnsan Kaynakları

Puratos'ta tüm çalışanlarımızın kendilerini mutlu hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışanlarımız yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor ve işimizi büyütmeye devam ederken kariyerlerini, becerilerini ve içsel mutluluklarını ileriye taşıdığımızdan emin olmak istiyoruz. Dünya çapında 80'den fazla şubemizde 10.000'den fazla çalışanımızla, son 10 yılda personel sayımızı iki katına çıkardık ve hala yeni yetenekleri aramıza katmaya devam ediyoruz. Sizleri de aramızda görmek isteriz! Ekibimize katılmak isterseniz, aşağıdaki iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Puratos Türkiye En İyi İşverenler Listesinde!

Puratos, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Great Place to Work® Enstitüsü* tarafından belirlenen “Yılın En İyi İşverenleri” listesine adını yazdırdı.

Bakış açımız ve tutumumuz bizi bu listeye ekleyen en önemli etmenler. Bu başarı, Puratos Türkiye'yi sadece çalışanlarımız için değil, aynı zamanda müşterilerimiz ve toplumumuz için de daha başarılı hale getirmek için birlikte çalışırken, Puratos Türkiye'nin çalışanlarımıza olan bağlılığının altını çiziyor ve onlara desteklendiklerini, rehberlik edildiğini ve dahil edildiklerini hissetmeleri için en özenli işyeri deneyimini sunuyor.

*Great Place to Work®️ Enstitüsü tarafından verilen bu ünvan, şirketlerin ulaşmak istediği "tercih edilen işveren" unvanıdır. Hem çalışanlar hem de işverenler tarafından dünya çapında tanınmaktadır ve üstün çalışan deneyiminin belirlenmesi ve tanınması için küresel bir ölçüttür.

BÜTÜN FARKI ÇALIŞANLARIMIZ YARATIYOR

Ne yaparsak yapalım, çalışanlarımızı her zaman ilk sıraya koyarız! Puratos olarak başarımızın arkasında mükemmel insanların olduğuna inanıyoruz.

Kapsayıcı bir iş yeri olarak, çeşitliliği ve herkes için eşit fırsatları tamamen benimsiyoruz. Hatta çok çeşitli geçmişlerin, deneyimlerin, becerilerin, bilgilerin ve fikirlerin daha da güçlü bir küresel organizasyon oluşturabileceğini biliyoruz. Birlikte çalıştığımız ülkelerin ve toplulukların benzersiz kültürlerini anlamak için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizi gerçekten anladığımızda, çok daha iyi bir hizmet sunabiliyoruz, anlamak aynı zamanda da hem yerel hem de küresel olarak farklı kültürlerin değerini bilmemize olanak tanıyor.

PURATOS'UN BÜYÜSÜ

Puratos olarak farklı kültürden insanları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Nerede olursak olalım her şeyin doğru şekilde yapıldığından emin olmaya çalışıyoruz. Bu sayede dünyanın dört bir yanındaki fırıncılarımız, pastacılarımız ve çikolatacılarımız için en iyi sonuçları sağlayabiliyoruz. Biz buna Puratos büyüsü diyoruz! Her şey insanlara ilham vermek, ortak bir amaca sahip olmak ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için bir araya gelmekle ilgili.

Kendiniz olmanın büyüsünü yaşayın! Tutkunuzu harekete geçirmek için açık pozisyonlarımızı inceleyin.

Hakkımızda

Puratos, küresel, müşteri odaklı bir organizasyon ve sıkı sıkıya bağlı bir aile şirketidir.

Daha fazla bilgi

Puratos'u keşfet