Değerlerimiz

Puratos Sihri

Çalıştığımız her yerde insanlarla yakınlaşıyoruz.

Farklı ülkelerin kültürleri ve değerlerini anlamak için çaba harcıyoruz. Bunu yapmamızın iki nedeni var: Bu ülkelerdeki müşterilere daha iyi hizmet vermek ve aynı zamanda bu kültürlerin paylaşılmasına katkıda bulunmak.

Dünya çapında farklı kültürlerde, en iyi pasta, ekmek, çikolata ustalarıyla çalışmamızın getirdiği tecrübeyle ortak bir değer yaratıyoruz. Onlarla bu değerleri paylaşıp global olarak ortak bir yöntem geliştirmeye çalışıyoruz - buna "Puratos sihri" diyoruz.

İlham & Yenilik

Çalıştığımız herkes için yeni fikirlerin ve güvenin kaynağı olmak istiyoruz. İnsanların, yiyeceklerindeki standartlarının gittikçe arttıracaklarını düşünüyoruz. Bu beklentileri karşılamaya yardımcı olmak için müşterilerimizle yenilikçi ve güvenilir bir ortak olarak çalışıyoruz.

6 temel değer üzerine inşa edilen bir çalışma anlayışına sahibiz, bu değerler:

Takım Ruhu

Takım Ruhu

Takım ruhu, değerlerimizin önemli bir parçasıdır. Bir bütün olmanın, küçük parçaların toplamı olmaktan çok daha fazla işe yaradığına inanıyoruz. Dolayısıyla, takım halinde çalışarak hedeflerimize daha kolay ulaşacağımızı ve yaptığımız işten daha çok keyif alacağımızı biliyoruz.

Tutku

Tutku

Yeni fikirler doğrultusunda, müşterilerimize, kendi işlerini geliştirmeleri için destek oluyoruz. Çalışanlarımıza, yaratıcılığı teşvik eden bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Etik Değerler

Etik Değerler

Yaptığımız her işin temelinde etik değerlerimiz mevcuttur; müşterilerimize dürüst olmak, profesyonel standartlarımızı korumak, sözlerimizi yerine getirmek ve ürünlerimiz için kalite güvencesi vermek.

Cesaret

Cesaret

Cesaretsiz tutku olmaz. Fırsatları yakalamak içim belirli bir cesaret gerekir: Asla yeni şeyler denemekten korkmayız.

Kalite

Kalite

Kalite ilkemizin özeti; ilk seferinde ve her seferinde doğru uygulama ve daha da gelişmek için çaba sarf etmektir.

Vizyon

Vizyon

İnovasyon vizyon gerektirir. Vizyon tecrübe üzerine kuruludur. Vizyonumuz tutkuyla ve hevesle yeni ufuklar arayışı içinde olmak ve müşterilerimize, sürekli değişen geleceğe hazırlanmalarında yardımcı olmaktır.

Hakkımızda

Puratos, küresel, müşteri odaklı bir organizasyon ve sıkı sıkıya bağlı bir aile şirketidir.

Keşfet

İnovasyon

Yeni fikirleriniz için güvenilir ortağınız olarak, inovasyonlarımızla müşterilerimizin yanındayız.

Keşfet