Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılandırma Fonu

Sektörümüz İçin İyiliğe ve Dayanışmaya Katkı Sağlıyoruz

6 Şubat 2023, Türkiye tarihine acıyla geçen bir gün oldu. Çok büyük bir yıkım yaşadık, binlerce canımızı kaybettik. Çok üzülüp yıpransak da şimdi ayağa kalkma zamanı!

Puratos Türkiye olarak biz de yaraların sarılması için dayanışmanın bir parçası oluyor, depremden etkilenen bölgelerdeki yerel ekmekçilik ve pastacılık işletmelerinin yeniden ayağı kalması için “Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu”nu hayata geçiriyoruz. 

Deprem bölgesinde yaşayanlar memleketlerini, evlerini, işlerini terk etmek istemiyor. Bunun mümkün olması için bölgedeki barınma ihtiyaçlarının giderilmesi kadar iş imkanlarının bulunması da büyük önem taşıyor. Ayrıca bölge halkının temel gıdaya erişiminin de kolaylaşması gerekiyor.

Bağlı olduğumuz Puratos Grubu'nun desteğiyle gerçekleştirdiğimiz “Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu” ile bu sorunların çözümüne destek olmayı hedefliyoruz. Bu fonda toplanan bağışlarla ekmekçilik ve pastacılık işletmelerinin ayağa kalkıp yeniden üretim yapabilmesi için gerekli ekipmanları sağlamak üzere kaynak ayırıyoruz. 

Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu’ndan alacağınız destekle işletmenizin ekipman ihtiyaçlarını karşılayabilir, işinizi sürdürerek sektörümüze katkı sağlayabilirsiniz. 

Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu’nda ilk talepler toplanmış olup, talep toplama süresi tamamlanmıştır. Bugüne kadar yapılan tüm talepler değerlendirme sürecine alınmıştır ve değerlendirme neticesinde tarafımıza ilettiğiniz iletişim seçeneklerinden size ulaşılacaktır.

Depremden etkilenen ekmekçilik ve pastacılık işletmelerinin olabildiğince hızlı işlerini sürdürmesi için aksiyona geçen Puratos Türkiye olarak tüm depremzedelere tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

EĞER DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ, FONUMUZA BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ

Puratos Türkiye Ekmekçilik ve Pastacılık Sektörü Yeniden Yapılanma Fonu’na destek olmak isteyen herkes inisiyatifimize katılabilir. Katkı sağlamak isteyenler için ise bu fona özel oluşturulmuş banka bilgilerimiz aşağıda paylaşılmıştır.

Bank BNP Paribas Fortis Belgium

IBAN BE79 0019 4767 6033

BIC GEBABEBB

Hesap Sahibi Puratos NV – Support Turkey 

Tarihçemiz

Puratos 100 yaşında! 100 yıl boyunca yenilik tutkusu ve yaptığımız her şeyi sürekli iyileştirme isteğiyle hareket ettik.

Taahhütlerimiz

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz sürekli besin değerlerini optimize etmeyi amaçlarken sosyal sorumluluk faliyetlerimiz gelecek nesile yatırıma dayalıdır.