Dolgular

Ürünlerinize keyif katın

Dünyanın en çok sevilen ekmekçilik ve pastacılık dolguları ile tüketicilerinizi mutlu edin. Muhteşem lezzetli, yüksek performanslı dolgularımız uygulamalarınıza göre ve süreçlerinize uyacak şekilde popüler çikolata, fındık ve krem dolguları şeklindedir. Ayrıca işletmenize değer katmak için fikirler, yenilikler ve pratik bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni konseptler ile müşterilerinizi heyecanlandırın

Hedeflerinize uygun ürünler için ilgi çeken ve trend olan pasta dolguları ile piyasanızda öncü olun.

Kremalar

Kremalar

Pastanelerde popüler olan ipeksi pürüzsüz kremalı dolgular arasında vanilya, çikolata, karamel, dulce de leche, fındık, spekulolar, limon kreması ve krem peynir bulunur. Her dolgu, güzel ve kremsi bir his verir.

Meyveli dolgular

Meyveli dolgular

Meyve dolguları, doğanın renk ve lezzetlerini sunar. İşlenmiş meyveler yerine, Puratos daha zengin ve dolgun bir lezzet veren gerçek meyveler sunmaktadır. Antioksidanları yüksek olan meyvelerle üretilmiş meyveli dolgularımızı keşfedin.

Çikolata ve fındıklı dolgular

Çikolata ve fındıklı dolgular

Çikolata dolgularımızın muhteşem lezzette kakaolu ürünlerin yanısıra gerçek Belçika çikolatalı ürünlerden oluşur..

Dolgular

Ürünler

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi müşterilere iş süreçlerinde kullanabilecekleri çözümler geliştirmek için olanaklar ve araçlar sunmaktadır.

Keşfet

Hizmetlerimiz

İnovasyon Merkezi

Müşterilerimizin uluslararası trendlere yönelik derinlemesine araştırmalara erişimini sağlıyoruz. Eğitimler ve seminerlerle uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Keşfet

Hizmetlerimiz