İnovasyon Merkezi

Yenilikçi fikirleriniz için güvenilir ortağınız

Puratos'daki başarımızı, müşterilerimizin işletmelerinin gelişmesine imkân tanıyan ürünler ve çözümler üretmede ne kadar yardımcı olduğumuzu ölçerek belirliyoruz. Bu başarıyı yakalamanın önemli yollarından biri İnovasyon Merkezi’miz.

Artizan müşterilerimizden, endüstriyel üreticilere, süpermarketlere kadar tüm sektör çalışanlarına kapımız açık.

Herkes için inovasyon

17 teknik danışmandan oluşan bir ekiple inovasyon merkezimiz müşterilerimize yerel ve bölgesel düzeyde eğitimler veriyor. Teknik danışmanlarımız müşterilerimizin işletmelerinde yaşanan ürün problemlerinde destek olmaya çalışmanın yanında dünya trendleriyle ilgili bilgi paylaşımında bulunuyorlar.

Çalışmalarımızı ekmekçilik, pastacılık ve çikolata alanında yürütüyoruz ve hizmetlerimizi ister büyük ister küçük işletmeler olsun tüm müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Artizan müşteriler, endüstriyel üreticiler, yiyecek içecek sektörü veya süpermarketler olsun tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek bir servis ağımız bulunuyor.

İnovasyon merkezimiz ve siz

İnovasyon Merkezi'nde, üç temel hizmet sunmaya yoğunlaşıyoruz:

Ürün geliştirme

Müşterilerimizin en iyi bitmiş ürünleri üretmelerine yardımcı olmak için, ürün geliştirmede her yönüyle uzmanlık eğitimi sunuyoruz. İster mevcut bir ürün yelpazesini geliştirin, ister yeni tarifler geliştirin veya rakiplere karşı bir ürünü kıyaslamak isteyin, uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyor omuz omuza çözümler üretmede yardımcı oluyoruz. Tat, tazelik, yapı, bileşen etkileşimi, beslenme, eğitim, uzman tavsiyesi ve ürün geliştirmenin her alanında teknik seminerler düzenliyoruz.

Kategori Yönetimi

İyi bir kategori yönetimi, müşteri ve tedarikçi arasında karşılıklı yarar sağlayan ilişki geliştirmeye yardımcı olur. İnovasyon Merkezi'mizde gerçekçi kârlılık hedeflerini analiz ediyor ve ürün kategorileri oluşturup müşterilerimizle birlikte bu hedefleri gerçekleştirmek için stratejiler üretiyoruz.

Ürün profili

Ürünlerinizin her birinin en önemli özellikleri nelerdir? Yapı mı? Tat mı? İnovasyon Merkezi’mizde, öncelikle ürününüzün benzersiz özelliklerini belirlemeye odaklanarak kitlenize en uygun lezzete göre çalışıyoruz. Sizler için doğrudan hedef pazarınıza hitap eden ürünler yaratmaya yarayan özel çözümler geliştiriyoruz.

Bizi ziyaret edin

İşletmenizi geliştirmenin yeni yollarını keşfetmek istiyorsanız veya İnovasyon Merkezi'mizi ziyaret etmek istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.