Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel ölçekte yardımcı olmak

Dünyadaki endüstriyel ve yarı-endüstriyel pastaneler ve fırınlar, başta üretim ölçeği ve üretim prosesi farklılıklardan ötürü artizan kanalın karşılaştığı sorunlardan çok farklı sorunlarla karşılaşır. Endüstriyel müşterilerimizin bu zorluklarla mücadele etmelerine ve üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için Uluslararası Endüstriyel Ekmekçilik Merkezleri'ni (UEEM) kurduk.

Pilot proje

Puratos, UEEM, dünyanın her tarafından müşterilerine, özel ekmekçilik çözümleri geliştirmek ve üretim başlamadan önce yeni uygulamaları araştırmak ve test etmek için tesisler ve araçlar sağlamaktadır. Bu amaçla UEEM'i, teknolojik yeniliği en üst düzeye çıkarmak ve proses verimliliğini artırmak için özel olarak tasarlanmış tam donanımlı pilot fırınlarla hizmet vermektedir.

Müşteriye özel çözümler

UEEM'inde, araştırmacılarımızın ve teknik danışmanlarımızın yerel ekipleri, hammaddeler, süreçler ve teknolojiler ile ilgili güncel trendleri göz önünde bulundurarak çalışmalar yürütülmektedir. Sonuç olarak, müşterilerimiz, hammadde tedariğinden, bitmiş ürünlerin geliştirilmesine, ekipmanlarına uygun reçetelerin hazırlanmasından proses uygulamasına kadar bir çok konuyla ilgili ihtiyaçlarına özel bir çözüm paketiyle hizmet alırlar.

Ayrıca UEEM'inde belirli endüstriyel uygulamalar ve teknolojiler konusunda eğitimler veriyoruz. Böylece müşterilerimiz her zaman ekmekçilik alanındaki yenilikleri en üst düzeyde takip etme olanağı kazanıyorlar.

Daha fazla bilgi için lütfen Puratos temcilsimizle iletişime geçiniz.