Yumurta ikamesi

Tüm dünyada giderek artmakta olan tüketim talebi ile, ürünlerin nihai görünümü her zamankinden daha da önemli hale geldi. İlk görünüm ve izlenim oldukça önemlidir ve tüketicinin ürününüzü nasıl algılayacağını etkiler. Araştırmamız da bunu desteklemektedir. Parlak ürünler daha kaliteli ve taze olarak algılanmaktadır.

Çırpılmış yumurta, ürünlere parlaklığını ve rengini vermektedir, ancak özellikle yumurta, kolayca kontamine olabileceğinden ve bazı insanlarda alerjik reaksiyona neden olabileceğinden gıda güvenliği ile ilgili birçok dezavantaja sahiptir.

Yumurta ikamesi olan Sunset Glaze ürünümüz, UHT işlemine tabi tutulmuştur, ortam sıcaklıklarında (<25 ° C) depolanabilir ve kullanımı oldukça kolaydır.

* UHT teknolojisi ile ürünler, tüm bakterileri öldürerek 145 ° C'de birkaç saniye ısıtılarak sterilize edilir.

Yumurta ikamesi kullanmanın avantajları nelerdir?

  • Yüksek performans: Yumurta kullanımına göre çok daha avantajlıdır.
  • Gıda güvenliği: Yumurta kullanımında olduğu gibi temas sonucu ürünleriniz kontamine olmaz 
  • Düşük maliyet: Yumurta fiyatlarındaki dalgalanmalardan etkilenmeyecek şekilde yıl boyunca stabil bir maliyet üzerinden çalışma imkanı

Yumurta İkamesi

Ürünler

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi müşterilere iş süreçlerinde kullanabilecekleri çözümler geliştirmek için olanaklar ve araçlar sunmaktadır.

Keşfet

Hizmetlerimiz

Ekmekçilik Merkezi

Belçika'nın St. Vith kentinde bulunan Ekmekçilik Merkezi, müşterilerimize, bilim insanlarına ve Puratos çalışanlarına ekmekçilikte mükemmel tatlar elde etme tutukusunu paylaşmak için özel olanaklar sağlıyor. Ayrıca merkezimiz Ekşimaya Kütüphanesi'ne de ev sahipliği yapıyor.

Keşfet

Hizmetlerimiz