Size ve Gelecek Nesillere Verdiğimiz Taahhütler

SİZE VE GELECEK NESİLLERE VERDİĞİMİZ TAAHHÜTLER

Bir aile şirketi olan Puratos'ta, çalışanlar her zaman işin merkezinde yer almıştır. 100 yılı aşkın bir süredir kendimizi ekip üyelerimizin ve müşterilerimizin mutluluğunu ve iyiliğini sağlamaya adadık! Fakat size verdiğimiz taahhüt bununla sınırlı değil. Gelecek nesiller için de geleceği korumak istiyoruz. Bu nedenle paydaşlarımız, güçlü finansal performans sunmanın ve topluma hayatı değiştiren bir katkı sağlamanın yanı sıra bir aile şirketi olarak kalma sözü verdi.

Toplum üzerinde olumlu bir etki bırakmaya kararlıyız ve bu ciddi sorumluluğu asla hafife almıyoruz. Size ve gelecek nesillere verdiğimiz taahhütlerle, sürdürülebilir, saygılı ve dengeli, bütünsel bir çalışma modeli çerçevesinde hareket ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda karbon nötrlüğü sağlama, suyu sorumlu kullanma ve atıkları azaltmaya yönelik planları hayata geçiriyoruz. 

Ekmek, pasta ve çikolata yapımında kullanılan geleneksel yöntemleri koruyor, ham maddelerimizi sorumlu bir şekilde tedarik ediyoruz. Bir parçası olduğumuz topluluklarla uyum içinde çalışıyoruz. Dünya çapındaki çiftçilere güvenli ve sabit gelir sağlamayı ve Ekmekçilik Okullarımız için hayatı değiştiren, eğitime yönelik fırsatlara yatırım yapmayı amaçlıyoruz. Çalışanlarımızı işimizin merkezinde tutuyoruz. Çalışanlarımıza duyduğumuz bağlılığın yanı sıra çeşitliliği ve kişisel gelişimi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz.

Stratejimiz üç hedefe odaklanıyor: Daha iyi bir sağlık, daha iyi bir yaşam ve daha iyi bir gezegen. Bunun yanında, Mission to Mars projesi de dünyadaki yaşam kalitesini iyileştirmek adına geleceğe yönelik vizyonumuzu ve uzun vadeli araştırmalara olan bağlılığımızı yansıtıyor.

Daha İyi Bir Sağlık

Daha İyi Bir Sağlık

İyi bir sağlık, tatmin edici bir hayat yolculuğunun çıkış noktasıdır, hayalleri ve iyiliği besler. İnsanların daha kaliteli zaman geçirmesine, hayatlarındaki sevginin tadını çıkarmasına, tutkuların peşinden koşmasına ve mutluluğu bulmasına olanak tanır. Besleyici gıdalar ve sağlıklı beslenme, sağlığın temelidir. Biz de bir gıda firması olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Daha İyi Bir Gezegen

Daha İyi Bir Gezegen

Puratos olarak gezegenimize iyi bakmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Elimizden geldiğince zararı azaltıyor, yeniden kullanıyor ve geri dönüştürüyoruz çünkü ormanlarımızı ve biyolojik çeşitliliğimizi korumaya söz verdik. Ayrıca, kullandığımız tüm içerikleri sorumlu bir şekilde tedarik etmeyi ve Dünya üzerinde minimum etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Daha İyi Bir Yaşam

Daha İyi Bir Yaşam

Gezegen için gelecek hedeflerimiz ve umutlarımız ne kadar büyük olursa olsun, Puratos her zaman çalışanlarını ön planda tutacaktır. Değerlerimizden asla ödün vermeden üstün kaliteye ulaşmak için yeniliği gelenekle harmanlıyor, başarımızı bu yolda bizimle yürüyenlerle paylaşmak için sınırlarımızı aşıyoruz.

Mission to Mars

Mission to Mars

Mars'ın zorlu koşullarını olağanüstü ilham kaynağımız olarak kullanıp inovasyon zihniyetini desteklemeyi ve müşterilerimizin işletmelerini daha sürdürülebilir bir yolla büyütmesine yardımcı olmayı amaçlarken ekmek, pasta ve çikolata için bütün üretim zinciri üzerinde olumlu bir etki bırakmak istiyoruz.