DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN TAAHHÜTLERİMİZ

Gezegen için gelecek hedeflerimiz ve umutlarımız ne kadar büyük olursa olsun, Puratos her zaman çalışanlarını ön planda tutacaktır. Değerlerimizden asla ödün vermeden üstün kaliteye ulaşmak için yeniliği gelenekle harmanlıyor, başarımızı bu yolda bizimle yürüyenlerle paylaşmak için sınırlarımızı aşıyoruz. 

Bir parçası olduğumuz topluluklarla uyum içinde çalışıyoruz. Dünya çapındaki çiftçilere güvenli ve sabit gelir sağlamayı ve Ekmekçilik Okullarımız için hayatı değiştiren, eğitime yönelik fırsatlara yatırım yapmayı amaçlıyoruz. Çalışanlarımıza duyduğumuz bağlılığın yanı sıra çeşitliliği ve kişisel gelişimi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz.

Uzun vadeli hedeflerimiz:

Topluluklar:

  • 2025 yılına kadar yıllık 4 milyon Euro Çikolata Bonusu elde etmek,
  • Her yıl bir Ekmekçilik Okulu açmak,
  • 2030 yılına kadar Ekmekçilik Okullarında 1.000 öğrencinin olması,
  • Kapsayıcı bir iş yeri olarak çeşitliliğe alan açmak ve herkes için eşit fırsatlar yaratmak.

Miras:

  • 5 yerli Meksika kakao çeşidini ve meyve biyoçeşitliliğini korumak,
  • Biyoçeşitliliği daha iyi anlamak için dijital kütüphanemize 10.000 ekşi maya kaydetmek.

Daha fazla bilgi almak için yıllık sürdürülebilirlik raporumuzu inceleyebilirsiniz.

Miras

Miras

Ekmek ve çikolata yapımı, insanlığın en eski ve en değerli becerileri arasındadır. Bu mirası koruyabilmekten dolayı gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız

Vaatlerimizi ancak yetenekli bir ekibin desteğiyle gerçekleştirebiliriz. Puratos'ta bizi biz yapan ve değerlerimizi hayat geçirenler çalışanlarımızdır.

Topluluklar:

Topluluklar:

Parçası olduğumuz topluluklarla uyum içinde çalışıyoruz. Dünya çapındaki çiftçilere güvenli ve sabit gelir sağlamayı ve Ekmekçilik Okullarımız için hayatı değiştiren, eğitime yönelik fırsatlara yatırım yapmayı amaçlıyoruz.

Size ve Gelecek Nesillere Verdiğimiz Taahhütler

Toplum üzerinde olumlu bir etki bırakmaya kararlıyız ve bu ciddi sorumluluğu asla hafife almıyoruz. Size ve gelecek nesillere verdiğimiz taahhütlerle, sürdürülebilir, saygılı ve dengeli, bütünsel bir çalışma modeli çerçevesinde hareket ediyoruz.

Daha fazla bilgi

Daha İyi Bir Gezegen

Puratos olarak gezegenimize iyi bakmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Elimizden geldiğince zararı azaltıyor, yeniden kullanıyor ve geri dönüştürüyoruz çünkü ormanlarımızı ve biyolojik çeşitliliğimizi korumaya söz verdik. Ayrıca, kullandığımız içerikleri sorumlu bir şekilde tedarik etmeyi ve dünya üzerinde minimum etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Daha fazla bilgi