Dünyadaki gıda trendleri: bölgeler arasındaki farklılıkları keşfedin

27 Şub 2023

Taste Tomorrow

Bölgenizdeki en büyük 5 gıda trendinin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Taste Tomorrow (Yarının Tatları) sürekli aktif yapay zekâ analiz aracımız, gıda ile ilgili milyonlarca sosyal medya gönderisini ve internet aramalarını takip ediyor. Sizler için dünyanın farklı bölgelerinde en çok bahsedilen trendlerin ilk 5 listesini hazırladık. Hedef pazarınızda trendlerin ne olduğunu keşfedin.

Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu, Asya, Okyanusya ve Karayipler için en büyük 5 çevrim içi gıda trendini geçen yılki trendlerle karşılaştırdık. Ürünlerinizi müşterilerinizin isteklerine ve ihtiyaçlarına daha iyi adapte edebilmek için bu bilgilerden faydalanın!

İşte bölgenizdeki en büyük 5 gıda trendi:

Global bakış açısını merak ediyor musunuz?

Ayrıca her fırıncının, pastacının ve çikolatacının bilmesi gereken en büyük 5 gıda trendinin bir özetini de bir araya getirdik. Bunlar, çevrimiçi hareketler ve sohbetlerin analiziyle oluşturulmuş, veriye dayalı en önemli tüketici eğilimleridir. İçgörülerimizi kendi avantajınıza kullanın!

Taste Tomorrow (Yarının Tatları)

Taste Tomorrow, ekmekçilik, pastacılık ve çikolata sektörünün tüketici görüşünü analiz eden dünyanın en büyük ekosistemidir. Yerel ve küresel tüketici davranışlarını, tutumlarını ve seçimlerini izleyerek bize değerli, derinlemesine içgörüler sağlar. Trendlerin gelişimini takip etmek ve yenilerini ortaya çıkarmak için bu içgörüleri kullanabilir, işletmenizin müşterilerinizle bağlantıda kalmasına ve yeni fırsatlar keşfetmesine yardımcı olabiliriz.

Related Articles

7 chocolatiers you definitely want to follow on Instagram and TikTok

7 chocolatiers you definitely want to follow on Instagram and TikTok

What do smart chocolatiers do? They build a strong online presence. We’ve collected 7 inspiring chocolatiers with a unique social media personas on Instagram and TikTok.

The 2022 hypes you might have missed

The 2022 pastry and bakery hypes you might have missed

In our online world, trends come and go in such a fast pace that you can miss a pastry hype or baking craze in the blink of an eye. Make sure you haven’t missed any in 2022.

Weird and artsy cakes are taking over Instagram | Taste Tomorrow

Weird and artsy cakes are taking over Instagram | Taste Tomorrow

Cakes are becoming freaking. Online, we see more and more in-your-face maximalist creations. Where does this visual patisserie trend come from?

The best of Netflix, Disney+, HBO Max & Hulu for bakers, patissiers and chocolatiers

The best of Netflix, Disney+, HBO Max & Hulu for bakers, patissiers and chocolatiers

Discover the most fun series for patissiers, must-sees for chocolatiers and inspirational series for bakers here!