Distribütörler

BİRLİKTE BÜYÜYELİM

Bir distribütör olarak, gıda sektörünün vazgeçilmez bir parçasısınız. İşiniz kapsamında müşteri tabanınızı genişletmek ve var olan müşterilerinize yeni malzeme çözümleri sunmak istediğinizi anlıyoruz. Bu yüzden sizinle, yenilikçi ürün çözümleri sunmanın ötesine geçen uzun ömürlü bir ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Ayrıca AR-GE, pazarlama veya teknik danışmanlık konularında size yardımcı olmak ve değerli bir ilişki kurmak istiyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

 Birinci kalite malzemeler

Birinci kalite malzemeler

Müşterileriniz ister restoranlar ister artizanlar ister diğer profesyoneller olsun, ekmekçilik, pastacılık ve çikolata alanlarındaki bütün malzemeleri kendimiz üretiyoruz. Dolayısıyla, size ve müşterilerinize en yüksek kalitede gıda çözümü garantisi verebiliyoruz.

En güncel bilgilere erişin

En güncel bilgilere erişin

Dağıtım ortağı olarak Satış, AR-GE, Pazarlama veya ihtiyacınız olan diğer alanlarda uzmanlarımız aracılığıyla size destek sunuyoruz. Uzman tavsiyesi vermenin yanı sıra markamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili en güncel bilgilere de erişmenizi sağlıyoruz.

 Tüketicilerinizin daha sağlıklı seçimler yapmasına yardımcı olun

Tüketicilerinizin daha sağlıklı seçimler yapmasına yardımcı olun

Ambalaj Önü etiketlerle tüketicilerinizin daha sağlıklı seçimler yapmasına nasıl yardım edebileceğinizi öğrenin. Gıda üreticilerinin ürünlerini daha besleyici hale getirmek adına nasıl yeniden formüle edebileceğini keşfedin.

Puratos hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle tanışmaktan, istek ve ihtiyaçlarınızı hiçbir yükümlülük altına girmeden dinlemekten mutluluk duyacağız.

Uzmanlarımız fikir, deneyim ve çözüm alışverişinde bulunmaktan heyecan duyuyor!

EN SEVDİĞİNİZ PURATOS ÜRÜNLERİNİ ONLINE SİPARİŞ EDİN

My Puratos'un avantajlarını keşfedin! Bugün bir hesap oluşturun ve en kaliteli ekmekçilik, pastacılık ve çikolata çözümleriyle dolu özel web mağazamıza erişin. Hesabınız üzerinden kolayca sipariş verin, fiyatlara ve stok durumuna tam erişim sağlayın ve yeni ürünler ile ayrıcalıklı promosyonları ilk siz keşfedin.