Endüstriyel Pastacılık Merkezi

İlham merkezi

Puratos'da, endüstriyel müşterilerden artizan müşterilere, yiyecek içecek sektöründen süpermarketlere kadar sektörün çok farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle, endüstriyel pastacılık üreticileri için teknolojik yenilik ve proses optimizasyonuna yönelik tam donanımlı test merkezleri sunan Endüstriyel Pastacılık Merkezi (EPM) kuruldu.

EPM, pastacılık müşterilerimizin işlerini artırmak için ihtiyaç duydukları tüm imkânları ve araçları sağlayarak hizmet vermektedir.

Araştırma

EPM'deki odak noktalarımızdan biri de araştırmadır. En son pastacılık trendlerini takip ettiğimizden ve en iyi pastacılık malzemeleri, etkileşimleri, süreçleri ve - ekipman üreticileri - teknolojileri ile birlikte çığır açan araştırmalar yaparak büyük bir zaman ve enerji harcadığımızdan emin olabilirsiniz. Bu sayede, EPM ziyaretçileri kendi ihtiyaçlarına en uygun uzmanlık hizmetinden faydalanabilirler.

Geliştirme

EPM'de, müşterilerimizle olan işbirliği önemlidir. Bu birliktelik, uzmanlık, yeni ürünler ve konseptler geliştirme, yeni malzemeler keşfetme ve üretim hatlarını en iyi şekilde nasıl optimize edebileceğimizi düşünmeye olanak tanır. Son teknolojiye sahip tesislerimiz, müşterilerin kendi üretim hatlarında üretim gerçekleşmeden önce bir test ortamında potansiyel çözümleri denemelerine olanak tanır.

Eğitim

Gerçekçi bir üretim ortamında kurulan bir dizi pilot hatta sahip olan EPM, müşterilere ve bağlı şirketlere mümkün olan en iyi şekilde eğitim alma şansı sunmaktadır.

Destek

EPM, endüstriyel uygulama ve süreçlerde uzman olan teknik ve Ar-Ge yöneticileri ve danışmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Müşterilerimize yalnızca tesislerinde yüksek derecede uzmanlık sağlamakla kalmıyor aynı zamanda pastacılık müşterilerini ziyaret ederek kendi üretim hatlarında endüstrinin öncü endüstriyel çözümler üreten firmalarının desteğini almalarını sağlıyoruz.

EPM hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.