Vizyon & Misyonumuz

Puratos olarak, insanların yiyeceklerinin kalitesine giderek daha fazla önem vereceklerine inanıyoruz. Çevremizi ve dünyada olup bitenleri sürekli gözlemleyerek şirketimizin uzun dönem stratejik planlarına dayanan vizyonumuzu belirledik.

Vizyonumuz

Gelecekte insanların yiyeceklerinin kalitesine gittikçe daha fazla önem vereceklerine inanıyoruz.

Misyonumuz

Puratos olarak, müşterilerimiz ve tüketicilere her zaman yakın olduk. Dünyadaki gıda kültürlerinden gelen teknolojileri ve deneyimleri müşterilerin işlerinde daha başarılı olmasına yardımcı olmak için yeni fırsatlara dönüştürüyoruz.

Amacımız müşterilerimize mutlak gönül rahatlığını sağlamak. Küresel varlığımız ve farklı kültürler konusundaki bilgi birkimimiz sayesinde, insanlara mesleki gelişimleri için mümkün olan en iyi fırsatları sunarken, yaratıcılık ve yeni fikirler için kaynak olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizle her adımda ortak olarak çalışıyoruz, böylece kendi müşterilerine en iyiyi sunmaya devam etmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizin yenilikçi ve güvenilir ortağı olmak. Bunu sağlamak sürekli bir dikkat gerektiriyor. İş yapma biçimimiz ve değerlerimiz, amaçlarımıza ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Kalite ve hizmet açısında müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışıyor, çalışmalarımıza onların istekleri doğrultusunda yön veriyoruz.

Logomuz

Unicorn'u, etik ve cesaret sembolü olarak logomuz olarak kabul ettik. Ünlü mitolojik bir hayvan olan unicorn, değerlerimizi temsil etmektedir.

Vision Magazine

Vision Magazine

Puratos’tan haberler, yeni tüketici trendleri, ürün bilgileri ve konsept çalışmalarımızın yanında birbirinden lezzetli reçetelere de ulaşabileğiniz dergimize ulaşmak için tıklayın.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, yaptığımız her şeyin kalbinde olan güvene dayanır. Tüm değerlerimizin özünde yer alan güven, yeni fikirler için güvenilir ortaklar olmamızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi

Puratos'u keşfet