Yarının Tatları

Yarının tatları (Taste Tomorrow), küresel ve yerel tüketici eğilimleri hakkında derinlemesine bilgiler sunar. 25 ülkede 11.000 tüketiciyle gıda endüstrisi ile ilgili seçimleri, tutumları ve algıları hakkında röportaj yapmak üzere yola çıktık. Bu yarının tatları araştırması, tüketicilerin yoluna çıkan ürünlerde söz sahibi olmak istediklerini doğruladı. Yeni tüketici eğilimlerini bu araştırmadan öğrenebilirsiniz.

Küresel ve yerel tüketici eğilimleri hakkında daha fazla bilgi için www.tastetomorrow.com ’u ziyaret edebilirsiniz.

GÜNCEL MAKALELERİ KEŞFEDİN

Cokoa: benzersiz bir çiçekli pasta konsepti

Çiçekli pasta. İşte Cokoa'yı tanımlayan sözcükler bunlar. Bu modern pastane dükkânında, lezzetin mimarisi çiçeklerin güzelliği ile buluşuyor. Kurucu Anaïs Gaudemer (30), Brüksel'in güneyinde bulunan Ixelles şehrini temel alarak yarattığı konseptinde, iki tutkusunu bir araya getiriyor: Peyzaj mimarlığı ve pasta yapımı. Sonuçlar ise olağanüstü: nefes kesici pastalar, kurabiyeler ve bir doğa harikası gibi görünen tatlılar.

Belcolade: Gerçek Belçika Çikolatası

Kakao, besleyici ve enerji verici özellikleri ile birlikte aynı zamanda doğal bir magnezyum kaynağıdır. Puratos, bu doğal güç deposu malzemeyi kullanarak Belcolade adı ile gerçek Belçika çikolatasını üretiyor. En iyi hammaddeleri seçen Puratos, her şeyden önce kalite ve lezzet üzerine odaklanır. Çikolata, son derece büyük bir zevktir ve pastacılıkta ve tatlı unlu mamullerde kullanılan en popüler lezzetlerden biridir.

6 İtalyan konseptini keşfedin

İtalya; modası, kültürü, zengin tarihi ve ayrıca yemeği ile tanınmış bir ülkedir. Herkes pizzayı, Parma jambonunu ve Parmesan peynirini bilir. "İtalya'yı düşündüğünüzde, aklınıza ilk olarak fırında pişmiş ürünler gelmeyebilir. Fakat İtalya'nın fırıncılık, pastane ve çikolata konusunda gerçekten heyecan verici bazı konseptlere de ev sahipliği yaptığını biliyor muydunuz? İşte bu 6 İtalyan konsepti:

Ekşi mayanın öyküsü

Ekşi maya, 5.000 yıldan uzun bir süredir var olan, fermantasyon temelli geleneksel bir ekmek yapım sürecidir. Yaklaşık 150 yıl önce, sanayi devriminin ortaya çıkması ve ticari mayanın üretimi dolayısıyla varlığı büyük ölçüde unutulmuştu. Fakat şimdi ekşi maya geri döndü ve müşterileriniz için harika birer öykü olmaya hazırlanıyor.

Infografik

Araştırmamızın temel sonuclarını infografik olarak özetledik.

İnfografik indir

Yarının tatları websitesi

Küresel ve yerel tüketici eğilimleri hakkında makalelere ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek için tastetomorrow.com adresini ziyaret ediniz.

Yarının Tatları Websitesi