Ekmekçilik miksleri

Ekmekçilik miksleri, profesyonel fırıncılar için vazgeçilmez ürünlerdir ve kalite, kullanım kolaylığı ve uygun maliyet sağlamaktadır. Ekmek miksleri ürün gruplarımız, sadece su ve maya ilavesi gerektiren Tegral miksler; su, maya ve un ilavesi gerektiren Easy Miksler şeklindedir.

Ekmek miksleri kullanmanın avantajları nelerdir?

Fırıncıların, sıfırdan ekmek üretmek yerine ekmek miksleri kullanmayı seçerler, bunun pek çok nedeni vardır.

En öne çıkan faydaları:

  • Kalite: Üstün kaliteli ekmek
  • Çeşitlilik: Tüketicinin beklentilerini karşılamaya yardımcı olan ürün çeşitleri
  • Verimlilik: Optimum düzeyde bileşen kullanımıyla maliyetin düşürülmesi
  •  Kullanım kolaylığı: Önceden tartılmış ve düşük işçilik
  • Depolama: Stoklanması ve depolanması kolaydır
  • Tutarlılık: Her seferinde aynı seviyede, standart kalite
  • Hız: Daha kısa üretim süreleri

Ekmek miksleri, ürün yelpazenizi çeşitlendirmenize, İtalyan panettone, Danish Kerne brød veya dünyaca ünlü Fransız baget gibi ürünleri dahil etmek için denemeler yapmanıza ve daha geniş bir ürün seçeneğiyle müşterilerinizin karşısına çıkmanıza olanak tanır.

Ekmekçilik miksleri sağlık ve lezzet trendlerini nasıl destekler?

Sağlık ve zindelik konularının ekmekçilik endüstrisi üzerinde büyük etkisi vardır. Modern karışımlar, daha sağlıklı ürünler ve daha sağlıklı yaşam için müşteri beklentilerine karşılık vermenize olanak tanır.

Düşük kolesterol (Puravita Pan-O-Col), yüksek lif (Puravita Fiberglass +) ve zengin vitaminler, folik asit ve omega-3s (Puravita Omega-3) gibi besleyici faydalar ile bir dizi ekmek miksimiz bulunmaktadır.

Tüketiciler zengin içerikli ekmeklerinde de daha fazla besin dengesi aramaktadır. Bu noktada ekmekçilik mikslerimiz düşük maliyetle müşteri beklentilerini karşılamanıza, tazelik, lezzet ve yapısı ile zengin ve geliştirilmiş bir besin profili ile zengin içerikli ekmekler üretiminize yardımcı olacaktır.

Ekmekçilik Miksleri

Ürünler

Easy Puraslim

Ekmekçilik Miksi

Puraslim yüksek yağ giren mayalı ürünlerde aynı lezzet ve yapıyı koruyarak yağ azaltmaya yardımcı bir üründür. Mayalı ürünlerde yağın sağladığı yumuşaklık, kolay yutma, raf ömrü ve lezzet gibi özellikleri korur. Enzim, aroma ve emülgatör teknolojilerinin birleşimidir.

Easy Ciabatta

Ekmekçilik Miksi

Easy Ciabatta miksi ile birbirinden faklı reçeteler deneyebilir, değişik baharat ve sebzeler ekleyerek farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi müşterilere iş süreçlerinde kullanabilecekleri çözümler geliştirmek için olanaklar ve araçlar sunmaktadır.

Keşfet

Hizmetlerimiz

Ekmekçilik Merkezi

Belçika'nın St. Vith kentinde bulunan Ekmekçilik Merkezi, müşterilerimize, bilim insanlarına ve Puratos çalışanlarına ekmekçilikte mükemmel tatlar elde etme tutukusunu paylaşmak için özel olanaklar sağlıyor. Ayrıca merkezimiz Ekşimaya Kütüphanesi'ne de ev sahipliği yapıyor.

Keşfet

Hizmetlerimiz