Ekmekçilik miksleri

Ekmekçilik miksleri, profesyonel fırıncılar için vazgeçilmez ürünlerdir ve kalite, kullanım kolaylığı ve uygun maliyet sağlamaktadır. Ekmek miksleri ürün gruplarımız, sadece su ve maya ilavesi gerektiren Tegral miksler; su, maya ve un ilavesi gerektiren Easy Miksler şeklindedir.

Ekmek miksleri kullanmanın avantajları nelerdir?

Fırıncıların, sıfırdan ekmek üretmek yerine ekmek miksleri kullanmayı seçerler, bunun pek çok nedeni vardır.

En öne çıkan faydaları:

  • Kalite: Üstün kaliteli ekmek
  • Çeşitlilik: Tüketicinin beklentilerini karşılamaya yardımcı olan ürün çeşitleri
  • Verimlilik: Optimum düzeyde bileşen kullanımıyla maliyetin düşürülmesi
  • Kullanım kolaylığı: Önceden tartılmış ve düşük işçilik
  • Depolama: Stoklanması ve depolanması kolaydır
  • Tutarlılık: Her seferinde aynı seviyede, standart kalite
  • Hız: Daha kısa üretim süreleri

Ekmek miksleri, ürün yelpazenizi çeşitlendirmenize, İtalyan panettone, Danish Kerne brød veya dünyaca ünlü Fransız baget gibi ürünleri dahil etmek için denemeler yapmanıza ve daha geniş bir ürün seçeneğiyle müşterilerinizin karşısına çıkmanıza olanak tanır.

PURATOS EKMEKÇİLİK MİKSLERİ SİZE NE SAĞLAR?

Ekmekçilik miksleri sağlık ve lezzet trendlerini nasıl destekler?

Sağlık ve zindelik konularının ekmekçilik endüstrisi üzerinde büyük etkisi vardır. Modern karışımlar, daha sağlıklı ürünler ve daha sağlıklı yaşam için müşteri beklentilerine karşılık vermenize olanak tanır.

Düşük kolesterol (Puravita Pan-O-Col), yüksek lif (Puravita Fiberglass +) ve zengin vitaminler, folik asit ve omega-3s (Puravita Omega-3) gibi besleyici faydalar ile bir dizi ekmek miksimiz bulunmaktadır.

Tüketiciler zengin içerikli ekmeklerinde de daha fazla besin dengesi aramaktadır. Bu noktada ekmekçilik mikslerimiz düşük maliyetle müşteri beklentilerini karşılamanıza, tazelik, lezzet ve yapısı ile zengin ve geliştirilmiş bir besin profili ile zengin içerikli ekmekler üretiminize yardımcı olacaktır.

Ekmekçilik Miksleri 2 Ürün Grubu İçerir: Easy ve Tegral

Easy Veggie

Easy Veggie, çok amaçlı konsantre bir ekmekçilik karışımıdır; yani su, maya ve un eklenmesini gerektirir. Kabuklu ekmeklerden, kruvasanlara, galetalara ve diğer yumuşak ekmeklere kadar her türlü uygulamaya müsait bu yenilikçi ekmekçilik miksleri serisi, optimum kullanım maliyetiyle her tür ekmek ve unlu mamullerinizde size en iyi tazeliği, tadı ve dokuyu sunar. Artizan kanal, yarı endüstriyel ve endüstriyel kanal müşterileri için idealdir.

Buğday unu, kurutulmuş biber, kurutulmuş soğan, domates tozu, baharat içeren Easy Veggie, sebzeli ürün yapımında farklı lezzetiyle ürünlere lezzet katar.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi veya satın almak için aşağıdaki linke tıklayın:

Tegral Veggie

Tegral Veggie hazır bir karışımdır, yani sadece su ve maya eklenmesini gerektirir. Bu karışım çok yönlüdür; poğaçalardan, tüm ekmek çeşitlerine, brioche ekmeklerden, donutlara kadar Tegral Veggie, lezzet ve kaliteden ödün vermeden kullanışlıdır.

Yüksek kaliteli sebzeli ekmek miksidir. Türk ve Akdeniz damak tadına uygun soğan, biberi domates içeriği sağlar.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi veya satın almak için aşağıdaki linke tıklayın:

Ekmekçilik Miksleri

Ürünler

Tegral Puravita Tam Buğday

Ekmekçilik Miksi

%100 tam buğday unlu yüksek lif ve doğal ekşi hamur içeren ekmek miksi.

Easy Veggie

Ekmekçilik Miksi

Buğday unu, kurutulmuş biber, kurutulmuş soğan, domates tozu, baharat içeren Easy Veggie, sebzeli ürün yapımında farklı lezzetiyle dikkat çekiyor.

Easy Popcorn

Ekmekçilik Miksi

Easy Popcorn, mısırlı ürünler için Türk damak tadına uygun bir ekmekçilik miksi

Tegral Puravita Tradizone

Ekmekçilik Miksi

Tam buğday, çavdar ve buğday unlarından oluşan yüksek lifli; doğal ekşi hamur içeren köy ekmeği miksi.

Tegral Puravita Malt

Ekmekçilik Miksi

Tahıl taneli, yüksek lif ve doğal ekşi hamur içeren maltlı ekmek.

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi müşterilere iş süreçlerinde kullanabilecekleri çözümler geliştirmek için olanaklar ve araçlar sunmaktadır.

Keşfet

Hizmetlerimiz

Ekmekçilik Merkezi

Belçika'nın St. Vith kentinde bulunan Ekmekçilik Merkezi, müşterilerimize, bilim insanlarına ve Puratos çalışanlarına ekmekçilikte mükemmel tatlar elde etme tutukusunu paylaşmak için özel olanaklar sağlıyor. Ayrıca merkezimiz Ekşimaya Kütüphanesi'ne de ev sahipliği yapıyor.

Keşfet

Hizmetlerimiz