İşletmeleriniz için sosyal mesafe tasarımları

Sosyal mesafe kurallarını işletmenizde uygulayabilmeniz için yanınızdayız

Sosyal mesafe, koronavirüs salgınının yayılmasını kontrol altına almak için etkili bir çözümdür.

İşletmelerinizde güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratmanız için müşterilerinizle ve çalışanlarınızla olan sosyal mesafenizi korumak adına kullanabileceğiniz tasarımlar hazırladık. Aşağıdaki linke tıklayarak tasarım dosyalarını indirebilir ve kullanabilirsiniz.

100 yıllık sektör hayatımızda her zaman logomuzdaki gibi "Yeni fikirleriniz için güvenilir ortağınız" olduğumuzu söyledik. Bu zorlu süreçte de ekmekçilik, pastacılık ve çikolata sektörlerine yenilikçi, sağlıklı ve lezzetli çözümler sunmaya devam ediyoruz. Hayatımızın önemli ölçüde değiştiği bugünlerde, tedarik sürecimize kesintisiz devam ediyoruz. Bu yeni normalle, birlikte baş etmek için her zaman yanınızdayız. Geleceği birlikte inşa edeceğiz.

Bize her zamankinden daha fazla güvenebilirsiniz.

Puratos’un COVID-19 mücadelesiyle ilgili daha fazla bilgi

Herkes için olduğu gibi, Puratos'ta da, Koronavirüs'ün neden olduğu sağlık acil durumunun işimiz ve günlük yaşantımız üzerinde önemli bir etkisi vardır. Tüm müşterilerimize ürünlerimizin üretimini ve tedariğini sağlamaya devam etmenin yanı sıra Puratos, dünyadaki yerel otorite yönergelerine tam uyum içinde, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlık ve güvenliğini güçlendirmek için gerekli tüm iç tedbirleri almıştır.

Yaşadığımız bu zorlu günlerde size yol gösterecek bazı makaleler yayınlıyoruz:

Herhangi bir sorunuz olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

COVID-19 ile ilgili diğer makaleler

İşletmenizi COVID-19'a uygun olarak şekillendirin

İşletmenizi COVID-19'a uygun olarak şekillendirin

Bu yazıda, COVID-19 ile karşı karşıya iken işinize devam etmek için göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç noktayı inceleyebilirsiniz.

COVID-19 ile mücadelede hijyen konusu işletmeniz için önemli

COVID-19 ile mücadelede hijyen konusu işletmeniz için önemli

Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını devam ederken hijyen kurallarına tamamıyla uymak hayati önem taşımaktadır. Virüsle mücadele etmenize ve onu kontrol altına almanıza yardımcı olmak adına alabileceğiniz bazı ilave önlemleri bu yazıda topladık.

Puratos korona virüsü kontrol altına almak için neler yapıyor?

Puratos korona virüsü kontrol altına almak için neler yapıyor?

COVID-19 durumunun öngörülemezliğinin anlaşılabilir endişelere neden olabileceğinin farkındayız. Güvenilir ortağınız olarak sizi desteklemek ve günlük işiniz üzerindeki etkiyi en aza indirmek için mümkün olan tüm önlemleri aldığımız konusunda sizi temin etmek istiyoruz. Gerektiği durumlarda sizi gelişmeler hakkında bilgilendireceğiz.

İletişim

Ürünlerimiz ve iş süreçlerinize uygun çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hizmetlerimiz

Puratos, dünya çapında pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerine kaliteli ürünler ve çözümler sunar.

Daha fazla bilgi