Puratos, müşterilerinin taleplerini karşılarken günümüz tüketici beklentilerine uygun ürünler sunar. Puratos, bitmiş ürünlerdeki yağları ve tuzu azaltmaya yardımcı olabilecek bir dizi ürüne, aynı zamanda unlu mamüllerdeki tahılları ve tohumları artırmaya yardımcı olabilecek çözümlere sahiptir.

Taahhütlerimiz

Puratos, müşterilerin talepleri doğrultusunda günümüzün tüketici beklentilerini karşılayan ürünler sunmaktadır. Puratos, bitmiş ürünlerdeki yağ ve tuzun azaltılmasına yardımcı olabilecek ürünlere; aynı zamanda unlu mamullerde tahıl oranını artıran çözümlere sahiptir.

Tüketicilerin beslenme yaklaşımını geliştirmek Puratos'un genlerine işlemiştir. Puratos'un bu konudaki kararlılığı,“Beslenme Yaklaşımı” stratejisinde açıkça görülüyor.  Ürünleri, tüketicilerin sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlıkları edinmesine yardımcı oluyor. Ürünlerin besin değerini artırmak için dur durak bilmeden çalışıyor. Bunlara ek olarak, organik ve bitki bazlı alternatifleri piyasaya sürmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yağ ve tuz oranını azaltıp tahıl oranını artırmaya odaklanıyoruz.

İyilik & Sağlık

Piyasada daha faydalı besinlerin sunulmasında proaktif bir rol oynamak istiyoruz. İşte bu yüzden beslenmeyi yaptığımız her şeye entegre ediyoruz.

Keşfet

Hizmetlerimiz

Bilgi birikimi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Keşfet