Puratos provides products in line with today's consumers expectations while meeting customers demands.

Puratos has a range of products that can help reduce fats and salt in finished goods... but also solutions that can help boost grains and seeds in bakery products.

Taahhütlerimiz

Puratos, müşterilerin talepleri doğrultusunda günümüzün tüketici beklentilerini karşılayan ürünler sunmaktadır. Puratos, bitmiş ürünlerdeki yağ ve tuzun azaltılmasına yardımcı olabilecek ürünlere; aynı zamanda unlu mamullerde tahıl oranını artıran çözümlere sahiptir.

Tüketicilerin beslenme yaklaşımını geliştirmek Puratos'un genlerine işlemiştir. Puratos'un bu konudaki kararlılığı,“Beslenme Yaklaşımı” stratejisinde açıkça görülüyor.  Ürünleri, tüketicilerin sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlıkları edinmesine yardımcı oluyor. Ürünlerin besin değerini artırmak için dur durak bilmeden çalışıyor. Bunlara ek olarak, organik ve bitki bazlı alternatifleri piyasaya sürmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yağ ve tuz oranını azaltıp tahıl oranını artırmaya odaklanıyoruz.

Beslenme

Piyasada daha faydalı besinlerin sunulmasında proaktif bir rol oynamak istiyoruz. İşte bu yüzden beslenmeyi yaptığımız her şeye entegre ediyoruz.

Keşfet

Hizmetlerimiz

Bilgi birikimi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Keşfet