Puratos olarak, sahip olduğumuz çevresel etkinin farkındayız; ayrıca iklim değişikliğinin yarattığı küresel mücadelede sorumlu bir rol oynamak istiyoruz. Dahası, gıda endüstrisinde hammaddelerin biyosfer üzerinde etki edebileceği sorunlarla doğrudan karşı karşıyayız. Puratos büyümeyi artırmaya çalışırken, ekolojik ayak izini azaltmayı hedefliyor. En yüksek kalitede ürünler kullanarak çeşitli ülkelerdeki varlığımızla, çevreye saygılı, sera gazı emisyonunu (CO2'ye dönüştürülen enerji) en aza indirgeyerek atık ve su tüketimini azaltarak üretimimize devam ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Puratos olarak sürdürülebilirliğe inanıyoruz, faaliyetlerimizin toplumu ve çevreyi nasıl etkilediğinin her zaman farkındayız. Sonuç olarak, ister enerji tasarrufu ister yenilenebilir enerji, ister atık yönetimi olsun, gelişmekte olan çözümlere büyük miktarlarda kaynak yatırıyoruz.

Faaliyetlerimizin çevreye etkisini en aza indirgemeye çalışıyoruz. Sadece üretim açısından değil, aynı zamanda hammadde tedariği, ambalajlama, depolama, nakliye ve teslimat da dahil olmak üzere tüm operasyonumuz kapsayan bir çalışma yürütüyoruz. Global bir sektör öncüsü olarak müşterilermizin bizden beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz.

Çevre üzerindeki etkimizi azaltma çabalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

The World In Their Hands