Puratos Çalışanları

Puratos, çalışanlarına, öğrenme ve kariyer gelişimlerinde katkıda bulunacak profesyonel bir ortam sağlamayı taahhüt ediyor. Bilim ve sanatı bir araya getirerek, Puratos sihrinin bir parçası olarak yeteneklerinizi grubumuzda açığa çıkarmanıza olanak tanıyoruz.

Puratos, dünya çapında 7.600'den fazla kişiyi istihdam eden 68'den fazla yan kuruluşu olan, ürünleri ve hizmetleriyle 100'den fazla ülkede bulunan çok uluslu bir firmadır.

2012 yılından bu yana personel sayımızda% 30'luk bir artış olmuştur. Çalışanlarımız müşterilerimize daha fazla başarı kazandıran, etkin çözümler üreten nitelikli kişilerden oluşuyor.

Hayalerinizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Puratos'daki öğrenme yolculuğunuz, işe başladığınız ilk gün “Puratos Yolculuğuna Hoşgeldiniz” programıyla başlar.

Bu programın ilk 6 ayında, şirketimizin geçmişi, kültürü, ürünleri, müşteri ve tüketici yaklaşımımız ile sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız tanıtılıyor. Tanışma toplantılarınızda Puratos'da deneyimli bir mentor da programa eşlik ediyor.

Dayanışmaya dayalı çalışma ortamı

Puratos olarak takım çalışmasına inanıyoruz. Kurumumuz aracılığıyla, en iyi uygulamaları, yenilikleri ve yetenekleri iç ve dış ağlarımız vasıtasıyla global olarak sizlerle paylaşıyoruz. Farklı disiplinlerde ekiplerin yanı sıra müşterilerimiz (B2B) ve müşterileri (tüketici, B2C) de dahil olmak üzere harici iş ortaklarıyla işbirliği yapıyoruz.

Puratos, hızlı kazanımlar yerine uzun vadeli hedeflere inanmaktadır. Bu, aktif olarak "geleceğe yatırım" anlamına gelir. Şirketimizin 80'den fazla inovasyon merkezine sahip olması ve cironun% 2,2'sini AR-GE'ye harcaması, bu gerçeğin bir kanıtıdır.

Puratos Üniversitesi

Yaptığımız her şeyin merkezinde inovasyon var; Puratos Üniversitesi aracılığıyla sürekli öğrenme konusundaki kararlılığımızı kariyerinizde uzun süren harmanlanmış bir öğrenme deneyimi sunarak gösteriyoruz.

Bize özel Puratos Liderlik Programı’mız aracılığıyla mevcut ve gelecekteki liderlerimiz Sihirli kültürümüzün tutkulu bireyleri haline geliyor. "Yaratıcı fikirleriniz için güvenilir ortağınız" olarak, hızlı tempolu ve yüksek performanslı çalışma ortamı sağlıyoruz.

Daha fazlasını keşfetmek ve bu heyecan verici yolculuğa ilk adımınızı atmak için humanresourcesturkey@puratos.com adresiyle bize ulaşabilirsiniz.