Margarinler ve özel yağlar

Yağ, tüm fırın ve pastane tariflerinde çok önemli bir bileşendir. Katman sağlanmasını, hamur gelişimini destekler ve ekmekler için daha iyi "dilimlenme özelliği" sağlar. Aynı zamanda, pastacılık için hacim ve daha iyi bir iç yapı sağlar, ürünlerin raf ömrünü artırır ve bayatlama sürecini yavaşlatır.

Puratos'un yağ bazlı ürünlerini kullanmanın avantajları nelerdir?

Ekmek ve pastane çözümlerinde uzman olan yağ bazlı ürünlerimiz tüm dünyada son derece yüksek standartlarda üretilmektedir. Artizan profesyonellerin gereksinimlerini karşılamanın yanında endüstriyel taleplere göre de uyarlanabilirler.

Yağ bazlı ürün yelpazemiz:

  • Değişen tüketici trendlerine ve taleplerine dayalı, yenilikçi özel yağ ürünleri 
  • Her partide standart ürün elde etme 
  • Hidrojene olmayan yağ çözümleri 
  • Endüstriyel müşteriler için esnek, özel tasarlanmış çözümler 
  • RSPO Sürdürülebilir Palm Yağı ürünleri, etik kaynak kullanımı 
  • Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde paketleme çözümleri; endüstriyel, blok vb.

Puratos yağ bazlı ürün grubumuzda öne çıkan ürünlerimiz

Özel Yağlar

Mimetic, lezzetli ve sofistike geleneksel Fransız Viennoiserie dokusu ile üstün kalite kruvasan, Danimarka ve puf hamur ürünleri üretmenizi sağlayan yeni nesil yağdır.

Margarinler

Yüksek kalite margarinler, fırıncılık ve pastane uygulamaları için beslenme kriterlerini göz önünde tutar. Bu, lezzet ve yapıdan ödün vermeden sağlıklı beslenme için müşteri taleplerini karşılayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Margarinler ve Özel Yağlar

Ürünler

Aristo Primeur Croissant

Margarin ve Özel Yağlar

Kruvasan ve diğer lamine ürünler için enfes tereyağı tadında turlama yağı. Ayrıca kek ve yumuşak ekmeklerde kullanım için idealdir.

Mimetic Primeur

Ekmekçilik, Margarin ve Özel Yağlar, Pastacılık

Geleneksel Fransız viennoiserie dokunuşuyla üstün kaliteli kruvasanlar ve lamine ürünler oluşturmasına olanak tanıyan yeni nesil yağ.

Spraylix

Margarin ve Özel Yağlar

Tava ve çember yağlamak için özel bitkisel sprey tava yağı

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi

Endüstriyel Ekmekçilik Merkezi müşterilere iş süreçlerinde kullanabilecekleri çözümler geliştirmek için olanaklar ve araçlar sunmaktadır.

Keşfet

Hizmetlerimiz

İnovasyon Merkezi

Müşterilerimizin uluslararası trendlere yönelik derinlemesine araştırmalara erişimini sağlıyoruz. Eğitimler ve seminerlerle uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Keşfet

Hizmetlerimiz