Pastacılık özel ürünler

Puratos’un pastacılık özel ürünleri, müşterilerinizin ilgisini çekmek ve onları tatmin etmek için yüksek kalitede hammaddeler, enfes tatlar ve tazelik sunmaktadır.

Pastacılık özel ürünlerini kullanmanın faydaları nelerdir?

Puratos'un özel pastacılık ürünleri, satışlarınızı ve karlılığı artırmanıza faydalı olur. 65 yılı aşkın tecrübemizle, lezzetli miksler oluşturmak için en iyi hammaddeleri işleyip harmanlıyoruz. Bu miksler müşterilerinizi memnun edecek ve onların size devamlı olarak dönüş yapmalarını sağlayacaktır.

Pastacılık özel ürünleri, ürünlerinizin farklılaşmasına nasıl yardımcı olur?

Puratos'un özel pastacılık ürünleri, ürünlerinize rekabet üstünlüğü sağlayacak bir mükemmellik katar. Mikslerimiz, dünyada kabul görmüş en popüler reçeteleri kolaylıkla ürün portföyünüze dahil etmenizi sağlar. Konu tat ve yapıya geldiğinde, özel pastacılık mikslerimiz gerçek anlamda fark yaratmaktadır.

Pastacılık özel ürünler

Ürünler

Chantypak

Bitkisel Şantiler, Pastacılık özel ürünler

Son derece pürüzsüz, kolay yayılabilen ve hava kabarcığı bulunmayan Chantypak bitkisel sıvı şanti, renk kaybı ve çatlama olmadan pasta çeşitlerinde rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca eşsiz lezzeti ayesinde ürünleriniz çok daha lezzetli hale gelir.

Sunset Glaze

Pastacılık özel ürünler

UHT teknolojisi kullanılarak üretilen Sunset Glaze, steril bir yumurta ikamesidir. Olağanüstü bir parlaklık ve renk sağlamanın yanında üretim esnasında yumurta ile yaşanan tüm sorunların önüne geçmenizi sağlar. Endüstriyel sprey makineleri dahil tüm ekipmanlara uygundur.

Tegral Mochi

Pastacılık özel ürünler

Çatlak kabuğu ve gözenekli iç yapısıyla yepyeni bir lezzet yolculuğu Tegral Mochi

Endüstriyel Pastacılık Merkezi

Endüstriyel Pastacılık Merkezimiz sektöre işlerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları tüm imkanları ve araçları sağlayarak dünyanın her yerinden müşterilerimize yardımcı oluyor.

Keşfet

Hizmetlerimiz

İnovasyon Merkezi

Müşterilerimizin uluslararası trendlere yönelik derinlemesine araştırmalara erişimini sağlıyoruz. Eğitimler ve seminerlerle uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Keşfet

Hizmetlerimiz