Zincir Pastaneler

ÜRÜNLERİNİZDE ÖZGÜNLÜK VE İŞÇİLİĞİ ÖLÇEKLENDİRİN

Ekmekçilik, pastacılık ve çikolata konusunda sektör uzmanları tarafından geliştirilmiş en güncel inovasyonlarla ekmeklerinizde dönüşüm yaratın. Ürün çözümlerimiz sayesinde, müşterileriniz için tattan ve özgünlükten hiçbir ödün vermeden daha sağlıklı, yerel ve/veya daha sürdürülebilir bir ürün yelpazesi sunun. Ayrıca, müşterileriniz için en iyi alışveriş deneyimini yaratarak ve size kategori yönetimi tavsiyeleri vererek işinizi büyütmenize yardımcı olabiliriz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Ekmek Geliştiriciler

Ekmek Geliştiriciler

Ekmek geliştiriciler üretim sürecinde sıcaklık, nem, un ve işçilikteki değişimler gibi bütün belirsizlikleri kontrol etmenize yardımcı olur. Böylece, pişirdiğiniz her üründe aynı birinci sınıf sonuçları elde edersiniz.

Ürün yelpazesi incelemesi

Ürün yelpazesi incelemesi

Hedefiniz ister yeni müşteriler çekmek ister karlılığınızı artırmak olsun, uzmanlarımız yalnızca bir telefon uzağınızda. Konumunuza, hedef grubunuza ve konseptinize bağlı olarak işletmeniz için en iyi ürün yelpazesi ve satış arttırıcı ipuçlarını size sunuyoruz.

Daha temiz içerik

Daha temiz içerik

Her gün daha fazla tüketici, katkı maddeleri, yapay renklendiriciler ve tatlandırıcılar gibi istenmeyen içeriklerin azaltılmasını istiyor. Puratos, bitmiş ürünlerin daha kısa, daha net ve daha yalın bir içerik listesine sahip olmasını sağlayan yalın etiket alternatifleri sunuyor.

Yeni ürün ve teknolojileri keşfedin

Yeni ürün ve teknolojileri keşfedin

Yeni ürünleri keşfetmek ve yeni yöntemleri uygulamalı olarak görmek mi istiyorsunuz? Sizi İnovasyon Merkezlerimizden birinde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. AR-GE Yöneticilerinden ve teknik danışmanlardan oluşan küresel ekibimiz, işinizle ilgili her aşamada yepyeni bakış açıları kazanmanıza yardımcı olacak!

 7/24 sipariş verin

7/24 sipariş verin

Vaktiniz değerlidir. İhtiyacınız olan malzemeleri MyPuratos platformu üzerinden sipariş ederek zamandan tasarruf edin. Buradan istediğiniz ürünlere kolayca erişebilir ve adresinize teslim edilmelerini sağlayabilirsiniz. Ülkenizin web sitesine girin ve hemen kaydolun!

Puratos hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle tanışmaktan ve istek ve ihtiyaçlarınızı dinlemekten mutluluk duyacağız. Uzmanlarımız fikir, deneyim ve çözüm alışverişinde bulunmaktan heyecan duyacaktır.

EN SEVDİĞİNİZ PURATOS ÜRÜNLERİNİ ONLINE SİPARİŞ EDİN

My Puratos'un avantajlarını keşfedin! Bugün bir hesap oluşturun ve en kaliteli ekmekçilik, pastacılık ve çikolata çözümleriyle dolu özel web mağazamıza erişin. Hesabınız üzerinden kolayca sipariş verin, fiyatlara ve stok durumuna tam erişim sağlayın ve yeni ürünler ile ayrıcalıklı promosyonları ilk siz keşfedin.