Artizan Fırınlar

HER FIRINCININ İHTİYACINA YÖNELİK GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ: EKMEK GELİŞTİRİCİLERDEN GLAZE'LERE

İster deneyimli bir profesyonel, ister şehirde yeni bir fırın açmış olun, doğru içeriğe ve malzemelere sahip olmak işinizi büyütmek açısından büyük önem taşır. Yüksek kaliteli malzemelerimizle mutfağınızda ya da fırınınızda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirin. İster krema dolgusu hazırlarken, ister en lezzetli ve kıtır ekmeği pişirirken, her seferinde mükemmel sonuçlar elde edin. Fırınınızdan çıkanlar müşterilerinizi her zaman memnun edecek ve etkileyecek!

Hamurdan daha fazla satışa: Her ekmekçi için olmazsa olmaz malzemeler
Tegral Çavdar
Çavdar ekmeği yapımı için toz karışım.
Tegral Puravita Multigrain
6 tahıl ve taneli, çavdar unlu, yüksek lifli, doğal ekşi hamur içeren ekmek miksi.
S 500 Activ
Her türlü una ve uygulamaya uygun çeşit ve paketli ekmek yapımı için un işlem maddesi. Çeşit ekmek reçetelerinin yanısıra pizza, kruvasan, poğaça vb. mayalı ürünlerde de kullanılabilir.
O-tentic Durum
Ekşi maya teknolojisine dayalı aktif ekmekçilik bileşeni olan O-tentic Durum, kullanımı kolaylığı ve Durum buğdayından gelen doğal içeriğiyle mükemmel lezzette geleneksel ekmeklerin yapımı için yanınızdan ayıramayacağınız çözüm ortağınızdır.
Easy Ciabatta
Easy Ciabatta miksi ile birbirinden faklı reçeteler deneyebilir, değişik baharat ve sebzeler ekleyerek farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.
Sunset Glaze
UHT teknolojisi kullanılarak üretilen Sunset Glaze, steril bir yumurta ikamesidir. Olağanüstü bir parlaklık ve renk sağlamanın yanında üretim esnasında yumurta ile yaşanan tüm sorunların önüne geçmenizi sağlar. Endüstriyel sprey makineleri dahil tüm ekipmanlara uygundur.
Sapore Rinaldo Tempo Siyez Ekşi Maya
Sapore inaktif ekşi maya çözümleri ekmeğe eşsiz bir aroma, lezzet, hacim ve doku kazandırır
Sapore Oracolo Tempo Çavdar Ekşi Maya
Sapore inaktif ekşi maya çözümleri ekmeğe eşsiz bir aroma, lezzet, hacim ve doku kazandırır
Sapore Oracolo Aktif Çavdar Ekşi Maya
Sapore canlı ekşi maya çözümleri ekmeğe eşsiz bir aroma, lezzet, hacim ve doku kazandırır
Sapore Daphne Aktif Buğday Ekşi Maya
Sapore canlı ekşi maya çözümleri ekmeğe eşsiz bir aroma, lezzet, hacim ve doku kazandırır
Sapore Rinaldo Aktif Siyez Ekşi Maya
Sapore canlı ekşi maya çözümleri ekmeğe eşsiz bir aroma, lezzet, hacim ve doku kazandırır
Sapore Rigoletto
Her türlü beyaz ekmeğinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Rigoletto doğal toz fermente buğday ekşisi, öne çıkan odunsu aromasıyla ekmeğinizin lezzetine lezzet katıyor..
Sapore Othello
Çavdar, buğday ve tahıllı ekmeklerinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Othello doğal toz çavdar ekşisi, öne çıkan malt aromasıyla ekmeğinizin lezzetine lezzet katıyor.
Sapore Aroldo
Çavdar, buğday ve tahıllı ekmeklerinizi hazırlarken kullanacağınız Sapore Aroldo doğal sıvı çavdar ekşisi, ekmeğinizin lezzetine lezzet katıyor.
Deli Dulce De Leche
Güney Amerika'nın meşhur 'Dulce de Leche' tatlısından esinlenerek hazırlanan Deli Dulce De Leche bu meşhur otantik lezzeti sizlere sunuyor.
Topfil Frambuaz
Gerçek meyve içerikli süsleme amaçlı enfes dolgu
Belcolade Lait Selection
Belcolade, geleneksel yöntemler ile sadece Belçika'da üretilen gerçek Belçika çikolatasıdır. Özenle seçilen kakao çekirdeklerinden, yılların getirdiği tecrübe ile üretilen çikolata, tüketicilerin beklentilerinin ötesinde bir lezzet sunmaktadır.
Festipak
Festipak, hem tatlı hem de tuzlu uygulamalarda kullanabileceğiniz şekersiz çok amaçlı bitkisel bir kremadır.
Ambiante Vegan
Son derece pürüzsüz, kolay yayılabilen ve hava kabarcığı bulunmayan Ambiante Vegan bitkisel sıvı şanti, renk kaybı ve çatlama olmadan, atıştırmalıklarından keklere, kutlama pastalarına kadar bir çok uygulamanızda mükemmel lezzette, uzun ömürlü dekorasyonlar yaratmanızı mümkün kılar.

EKMEĞİN GELECEĞİ, GEÇMİŞİNDE SAKLI

SİZ DE BU GELENEĞE KATILIN VE GELECEĞİ İNŞA ETMEYE BAŞLAYIN

Puratos'un ekmeğin geleceğine dair misyonu, ekmekçilik alanındaki müşterilerimizin geleneğe katılmasını ve kendi imzalarını taşıyan özgün ekmekleriyle geleceklerini yaratmasını sağlamak üzerine kurulmuştur.

EN ÇOK BEĞENİLEN TARİFLERİMİZDEN İLHAM ALIN

EN SEVDİĞİNİZ EKMEKÇİLİK ÜRÜNLERİNİ ONLINE SİPARİŞ EDİN

My Puratos'un avantajlarını keşfedin! Bugün bir hesap oluşturun ve en kaliteli ekmekçilik, pastacılık ve çikolata çözümleriyle dolu özel web mağazamıza erişin. Hesabınız üzerinden kolayca sipariş verin, fiyatlara ve stok durumuna tam erişim sağlayın ve yeni ürünler ile ayrıcalıklı promosyonları ilk siz keşfedin.

MUTLU MÜŞTERİ

"Yıllardır farklı ekmek pişirme malzemeleri kullanıyorum ve dürüstçe söyleyebilirim ki bunlar piyasadaki en iyilerden biri. Bilhassa Sunset Glaze benim için çığır açıcı bir ürün. Ürünlerimin üstüne yumurta yerine bunu sürmeye başladığımdan beri maliyetlerim de azaldı. Satış temsilcim sorularımı yanıtlamak ve bana kişisel tavsiyelerde bulunmak için her zaman hazır."